Тільки ті, у кого є домашній улюбленець, розуміють, як то буває складно, коли він раптом захворів. І яке щастя, коли під рукою є телефон знайомого ветеринара чи ветеринарної клініки. А ще бувають ситуації, коли потрібні плановий огляд тварини, стерилізація, консультація…

Ми вирішили вам допомогти і зібрали докупи інформацію про ветеринарні клініки Луцька. Та й привід є для цього: в останню суботу квітня – а сьогодні саме вона – відзначаємо День ветеринара.

Отже, вашій увазі – ветеринарні клініки у Луцьку, які рекомендує 12 канал.

«Вірний друг»

Ветеринарна клініка «Вірний друг» уже не перший рік піклується про домашніх улюбленців лучан. Прийом пацієнтів проводиться за попереднім записом, пацієнтів в ургентному стані обслуговують позачергово.

У клініці надаються послуги за такими напрямками: консультація, вакцинація, діагностика та лабораторні дослідження, УЗД, терапія та маніпуляції, кастрація та стерилізація, хірургія, урологія, косметичні операції, онкологія, стоматологія, чипування.

Також клініка забезпечує проведення аналізу на титр антитіл до сказу та може оформити необхідну документацію для виїзду із твариною за кордон до країн ЄС.

Телефони: 0994358151, 0332292955.

Адреса: м. Луцьк, вул. Степана Бандери, 19.

Сайт: https://vdvet.com/

Інстаграм: @virnuj.dryg

Графік роботи: понеділок – п’ятниця: 10:00–18:00; субота 10:00–15:00; неділя 10:00–14:00.

Електронна адреса: doctor.shelest@gmail.com, virndrug@gmail.com

«Центр порятунку Дейл»

«Центр порятунку Дейл» – стерилізаційний центр та стаціонар для тварин. Тут ви можете стерилізувати тварину, а також залишити її у стаціонарному відділенні після проведення хірургічних втручань. Послуги надаються в комплексі та окремо. Центр працює з органами місцевого самоврядування, приватними організаціями щодо стерилізації безпритульних тварин у населених пунктах чи підприємствах згідно з договорами.

Центр порятунку запрошує всіх охочих завітати до клініки, аби якомога більше безпритульних чотирилапих змогли знайти дім!

Усю актуальну інформацію про місцезнаходження та години роботи уточнюйте за телефоном 0951155817.

Сайт: http://dlc.net.ua/

Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/zahystytvaryn

«Лапа»

Якісні ветеринарні послуги та ветеринарна допомога вашим улюбленцям у клініці «Лапа». Тут працюють провідні лікарі ветеринарної медицини, які завжди готові прийти на допомогу вашим домашнім тваринам. Клініка спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань у тварин, а також на харчуванні, догляді та інших необхідних послугах. У клініці використовують тільки сучасні технології та обладнання, що дозволяє забезпечити ефективну діагностику та лікування.

«Лапа» є повноцінним медичним закладом, який включає в себе госпіталь, аптеку, магазин та інші послуги, що пов’язані з ветеринарною медициною та доглядом за домашніми тваринами.

Телефони: 0332283375, 0973283375.

Адреса: м. Луцьк, вул. Кравчука, 42а.

Інстаграм: @lapa.vet

Сайт: www.lapa-vet.info

Фейсбук: https://ru-ru.facebook.com/lapavetlutck/

Графік роботи: понеділок – п’ятниця 9:00–18:00, субота 10:00–16:00, неділя – вихідний (10:00–15:00 – черговий ветеринарний лікар).

Електронна адреса: lapa.vet@gmail.com

«ОЛТАН-ВЕТ»

Клініка надає широкий спектр послуг. Від вакцинації та чипування тварин до огляду у висококваліфікованих спеціалістів. В «ОЛТАН-ВЕТ» працюють чудові хірург-ортопед та кардіолог. Клініка обладнана сучасною лабораторією з автоматичним біохімічним аналізатором та аналізаторами для аналізу крові та сечі, рентгеном та УЗД-апаратом з доплером задля встановлення точного аналізу. Надаються послуги стаціонару, де тварини проходять лікування, а також послуги грумера для майже усіх порід котів та собак.

Також представлено широкий асортимент найнеобхідніших товарів у зоомагазині та ветеринарні препарати у аптеці.

Телефон 0664123197.

Адреса: м. Луцьк, проспект Грушевського, 27.

Графік роботи: понеділок-неділя 9:00–19:00.

Сайт: https://oltan-vet.com/

Електронна адреса: oltanvet@ukr.net

«TopVet»

«TopVet» – приватна ветеринарна клініка, що запрацювала влітку 2022 року. Власниками є переселенці з Херсонщини. Напрямки роботи клініки: терапія, хірургія, консультування, вакцинація, чипування, кастрація, стерилізація, УЗД-чищення зубів. Прийом ведеться за попереднім записом.

У «TopVet» ви можете придбати корми для тварин, ветеринарні препарати, вітаміни, наповнювачі, аксесуари, амуніцію, корми для домашньої птиці.

Телефон 0665574416.

Адреса: м. Луцьк, вул. В’ячеслава Хурсенка, 58 (проспект Відродження).

Інстаграм: @veterinar.lutsk

Графік роботи: понеділок-четвер, субота-неділя – 9:00–18:00; п’ятниця – вихідний.

Електронна адреса: vetmedgrup97@gmail.com

*Партнерська публікація