Завершилася реєстрація кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови на виборах, що відбудуться 23 грудня у дев’яти об’єднаних громадах області. Територіальні виборчі комісії уже оприлюднили списки усіх претендентів на керівні крісла і представницькі мандати.

Охочих стати керівниками своїх громад – чимало. За даними громадянської мережі “Опора”, яка відстежує перебіг виборів, найбільше кандидатів – у Ківерцях. Очолити Ківерцівську міську  громаду виявили бажання 6 кандидатів.  За посаду селищного голови у Старій Вижівці змагатимуться 5-ро. У Війниці – 4 кандидати.  Стільки ж кандидатів зареєструвалися у Гуто-Боровенській громаді. На посаду сільського голови Липинської сільської ради є 3 кандидати. У Підгайцях і Гіркій Полонці – теж по три кандидати на посаду сільського голови.  На такі ж посади у Привітному і Тростянці зареєстровано найменше – по 2 кандидати.

Депутатами місцевих громад у всіх дев’яти ОТГ виявили бажання бути тисяча 32 людини. Наступний етап процесу – початок передвиборної агітації. Її кандидати мають право вести із наступного після реєстрації дня і до 21 грудня включно.