У Луцьку зібралися представники об’єднаних громад із різних областей України. Все для того, аби обмінятися досвідом з колегами та обговорити важливу функцію Громадських організацій у житті ОТГ.

Форум триватиме два дні. Тут обговорюватимуть нагальні питання громад: розвиток децентралізації, виклики щодо неформальної освіти, важливість участі в міжнародних проектах. Головне, кажуть організатори, вміння налагодити співпрацю. Для цього запросили гостей із сусідніх країн.

На форумі проводитимуть чимало  різноманітних майстер-класів. Гості ж готові до інтенсивної роботи. Кажуть, що за ці дні хочуть якомога більше корисного почерпнути для своєї громади.

Організатори заходу наголошують: кожна ОТГ повинна пам’ятати, що тільки місцеві ініціативи здатні змінити життя громад на краще.

Як підвищити рівень життя в громадах? Та чи важлива співпраця між ОТГ. До Луцька з’їхалися представники громад зі всієї України, аби обговорити наболіле та розробити концепцію вирішення своїх проблем. Всеукраїнський форум “Від ідеї до успіху” триватиме два дні.

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.