У Луцьку зібралися представники об’єднаних громад із різних областей України. Все для того, аби обмінятися досвідом з колегами та обговорити важливу функцію Громадських організацій у житті ОТГ.

Форум триватиме два дні. Тут обговорюватимуть нагальні питання громад: розвиток децентралізації, виклики щодо неформальної освіти, важливість участі в міжнародних проектах. Головне, кажуть організатори, вміння налагодити співпрацю. Для цього запросили гостей із сусідніх країн.

На форумі проводитимуть чимало  різноманітних майстер-класів. Гості ж готові до інтенсивної роботи. Кажуть, що за ці дні хочуть якомога більше корисного почерпнути для своєї громади.

Організатори заходу наголошують: кожна ОТГ повинна пам’ятати, що тільки місцеві ініціативи здатні змінити життя громад на краще.

Як підвищити рівень життя в громадах? Та чи важлива співпраця між ОТГ. До Луцька з’їхалися представники громад зі всієї України, аби обговорити наболіле та розробити концепцію вирішення своїх проблем. Всеукраїнський форум “Від ідеї до успіху” триватиме два дні.