Депутати Луцькради звернулися до Кабінету Міністрів України щодо відновлення роботи громадського транспорту та закладів дошкільної освіти.

Про це стало відомо під час засідання позачергової сесії.

Як зазначив радник міського голови, депутат міської ради Ігор Поліщук, жителів міста чи не найбільше цікавлять два питання: громадський транспорт та робота дитячих садків. Адже у зв’язку з послабленням карантину запрацювали майже 90 відсотків закладів, установ, організацій, працівникам необхідно добиратися до робочих місць і відповідно для діток необхідні дошкільні навчальні заклади.

У зверненні до Кабміну йдеться про те, що суб’єкти господарювання заявляють про готовність взяти на себе повну відповідальність за дотримання всіх правил безпеки, вимог карантину та організацію необхідних протиепідемічних заходів.

“У зв’язку з потребою у забезпеченні безперервної освіти для дітей дошкільного віку, з метою зняття соціальної напруги серед громадськості міста, (відновлено роботу окремих підприємств та організацій, де працюють батьки вихованців) є необхідність у відновленні функціонування закладів дошкільної освіти”, – йдеться у зверенні.

“Просимо розглянути питання щодо відновлення руху громадського транспорту для здійснення перевезень громадян у звичайному режимі руху та роботи закладів дошкільної освіти з обов’язковим дотриманням всіх протиепідеміологічних вимог”, – зазначають депутати.

Із повним текстом звернення можна ознайомитися ТУТ.