У листопаді українцям слід чекати значного похолодання. Майже весь місяць погода буде похмурою та дощовою. Крім того, у деяких регіонах вже може випасти перший сніг.

У коментарі 24 каналу синоптик Леонід Горбань розповів, що у листопаді буде багато дощів. Наприклад, на Півночі кількість опадів за місяць становитиме 25 – 30 міліметрів.

На початку листопада температура повітря сягатиме +9…+11 градусів, однак до кінця місяця опуститься до +4…+6 градусів. Крім того, температура нижче нуля може бути не тільки вночі, а й вдень.

Якою буде погода у регіонах

На Заході морози прогнозують до кінця першої декади листопада.Крім цього, у західних та північних областях в середині листопада, згідно з прогнозами, випаде мокрий сніг.

На Сході України буде найсухіше, проте вже з 6 листопада почнуться дощі.

У Києві теж листопад почнеться похмуро. Перші 2 тижні місяця у столиці буде хмарно та мокро. Вже 11 листопада у Києві прогнозують нічні морози та сніг.

До речі, на початку грудня слід очікувати сніг із дощем. Протягом першого місяця зими вдень прогнозують +4…+6 градусів, але вночі температура повітря опускатиметься до -9…-11 градусів.