Попри складну ситуацію, людям як ніколи важливо не втрачати певних соціальних гарантій. Тож, до прикладу, щойно настав час отримувати пенсію, люди якомога швидше прямують до «Укрпошти».

Вона нині працює у звичному режимі. Більше того, через воєнний стан листоноші можуть доставляти виплати під самі ворота.

«Укрпошта забезпечує в кожному куточку в кожну домівку виплату пенсій. Кожні дідусь, бабуся зараз захищені з обох сторін. У першу чергу їх захищають Збройні сили України, а в другу чергу – «Укрпошта» їм доставляє пенсії, забезпечує товарами першої необхідності, ліками, якщо вони їх замовили», – пояснив директор Волинської філії АТ «Укрпошта» Іван Люсак.

Нині на Волині функціонує 135 стаціонарних відділень пошти і 96 пересувних. Автомобілі за звичним графіком курсують населеними пунктами і надають увесь спектр послуг. На відділеннях людей нині мало, втім, за словами операторів, значно частіше люди почали відправляти посилки.

Окрім того, компанія долучається до допомоги українським захисникам.

«Завдяки нашим партнерам у Польщі здійснюємо відправлення експорту в США. Зі США очікуємо гуманітарну допомогу, яку так само будемо обробляти і доставляти в регіони, які цього найбільше потребують», – сказав Іван Люсак.

Відділення «Укрпошти» працюють з 9-ї до 17-ї години. Зачинені вони лише у тих населених пунктах, де тривають бойові дії.