Починаючи з березня 2021 року відремонтували 48,7 кілометра доріг до Шацьких озер. Мова йде про автошляхи Т-03-02, Т-03-06, Т-03-01.

Про це повідомили у Службі автодоріг у Волинській області.

30 серпня ці туристичні маршрути інспектували заступник голови Укравтодору Андрій Івко, заступник голови Волинської облдержадміністрації Ігор Чуліпа, представники органів місцевої влади та самоврядування Ковельського району і Шацької територіальної громади.

Зокрема відремонтували 26 кілометрів Т-03-02 Піща – Шацьк – Любомль – Володимир-Волинський – Павлівка – Горохів – Берестечко – Козин – /М-06/ від села Піща до села Положеве (підрядник ТОВ «ПБС»).

Також оновили на всій протяжності 22,5 км дороги Т-03-06 /Т-03-02/ – Шацьк – Вілиця – Прип’ять – Любохини – /Т-03-08/ від селища Шацьк до села Любохини (підрядник ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс»).

«На 48 кілометрах влаштували тришаровий дорожній одяг, що складається з міцної щебенево-піщаної основи та двох шарів з асфальтобетонної суміші. На нове дорожнє покриття підрядні підприємства надають п’ятирічний гарантійний термін», – прокоментував заступник голови Укравтодору Андрій Івко.

На згаданих ділянках тако нанесли розмітку, встановили нові дорожні знаки, бар’єрне огородження, сигнальні стовпчики, облаштували посадкові майданчики, встановили нові і відремонтували існуючі автопавільйони. У межах населених пунктів проклали тротуари, а також облаштували узбіччя та їх укріплення.

Ще на майже 10-кілометровій ділянці Положеве – Згорани дороги Т-03-02 приступили до облаштування вирівнюючого шару з асфальту. На ремонт наступного відрізка цього автошляху від села Згорани до Любомля, протяжністю 9,5 км, проводять тендер.

Ремонтують нині і дорогу Т-03-01 Залісся – /Т-03-02/, що пролягає вздовж північної сторони озера Світязь. На ділянці Пульмо – Гряда, протяжністю 5,6 км, уклали перший шар асфальту.

«Амбітний план 2021 року – відновити понад 195 км автомобільних доріг державного значення у Волинській області», – заявили у Службі автодоріг.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Луцьку ремонтуватимуть проспект Соборності