На думку радника голови Волиньради з гуманітарних питань Олександра Кубракова, люди в тилу почали поступово забувати про війну, і тому в бійців на передовій почали опускатися руки.

Про це йшлося у програмі «Актуально» на 12 каналі.

«Ми дуже добре пам’ятаємо, як у перші дні війни всі ринулися допомагати, пекти пироги, збирати харчі, одяг, будь-яку допомогу для військових. І яка ситуація зараз? Почали повертатися до спокійного мирного життя, до своєї роботи, до своїх родин. Почали, на жаль, потроху забувати про війну, про те, що вона триває. Хлопці, які зараз безпосередньо в зоні бойових дій, діляться: відвідуючи, наприклад, Дніпро, бачать, як люди спокійно сидять у розважальних закладах, а це буквально сотня кілометрів від фронту, і в них вже закрадаються сумніви, чи дійсно потрібно те, що вони роблять. В них самих починають опускатися руки», – каже Олександр Кубраков.

На його думку, своєю увагою і роботою ми мотивуємо бійців, які є нашим щитом.

«Те, що ми до них їздимо, і не лише ми, а й багато волонтерів з Волині, для них дуже потрібно: оця увага, те, що їм привезли, те, що про них не забувають, їх підтримують, з ними вся українська спільнота», – вважає гість програми.

«Зброя наша сьогоднішня – це не лише автомати, гармати і ракети. Зброя – це і слово, це і єдність, це і взаємопідтримка. Нам потрібні перемоги і на інформаційному фронті, підвищення іміджу України на міжнародній арені, робота стратегічно важливих підприємств, робота платників податків і волонтерська робота. Тому ми всі повинні взяти до рук, але кожен свою зброю і, не повторюючи помилок 2014 року, впевнено разом іти до перемоги», – заявив радник голови Волиньради.