З ДКП “Луцьктепло” відтепер хочуть стягнути гроші вже дві фірми. Заборгованість тягнеться з 2012 року. Тоді котельня на Карбишева була у власності “Східноєвропейської теплогенеруючої компанії”. Відповідно, “Луцьктепло” купувало теплоносій в приватника, щоб постачати його лучанам.

Саме в 2012 бізнесмени вирішили самовільно підняти тариф. Керівництво “Луцьктепла” з цим не погодилося і продовжувало платити за старою ціною. Від цього і утворився борг у 28 мільйонів гривень. Його правомірність не доведена судовими інстанціями. Проте виконавча служба й досі блокує рахунки комунального підприємства, незважаючи на рішення судів щодо їх розблокування.

Користуючись ситуацією, представники “УКРОПу” останній рік на кожному кроці наголошують, що “Тепелен” − власність корпорації “Континіум”. Як з’ясувалося під час останньої сесії Луцькради, окрім “Тепелену”, на той самий борг в 28 мільйонів гривень відтепер знову претендує і “Східноєвропейська теплогенеруюча компанія”.
ЇЇ засновником і співвласником й досі є нинішній радник першого заступника Луцького міського голови Олександр Кропива.

Депутати на сесії хотіли запитати в Григорія Недопада, як так вийшло. Проте не вдалося − перший заступник міського голови у відпустці. На цьому обговорення припинили. Пального ще вистачить на аварійну роботу в свята. Найближчі кошти ДКП отримає в квітні. Якщо ситуація не вирішиться, до цього часу комунальники сидітимуть без зарплат.