Катерина та Олександр Політики розлучились минулоріч. У квітні цього року підписали мирову угоду щодо двох доньок: Роксолани та Альбіни. Чоловік погодився, щоб діти жили з матір’ю. Втім, невдовзі передумав і після однієї з зустрічей – молодшу доньку не повернув матері.
Жінка зверталась у різні інстанції, аби змусити чоловіка виконувати мирову угоду. Запевняє: поки що – безрезультатно.

Нещодавно Олександр Політика подав позов до Ківерцівського суду з проханням визначити основне місце проживання доньки Роксолани разом із ним. Бо, мовляв, дівчинка сама цього хоче. Суд відмовив, оскільки у мировій угоді місце проживання вже визначено, і згідно з документом, дитина має жити з мамою. Тож чоловік пішов далі – звернувся до Волинського апеляційного суду. Але й це не допомогло.

На цьому судові баталії не закінчаться. Вже восьмого листопада відбудеться судове засідання щодо викрадення дитини. Жінка сподівається, що їй вдасться домогтись, аби обидві доньки таки жили разом із нею, як і визначено мировою угодою.

У Ківерцях подружжя, яке розлучилось минулоріч, досі не може поділити опіку над молодшою донькою. Незважаючи на мирову угоду, в якій зазначено, що дитина має жити з матір’ю, чоловік забрав доньку собі. На нещодавньому судовому засіданні в Апеляційному суді він вимагав, аби основне місце проживання визначили з ним.