За луцькі ринки судитимуться. У Волинській обласній спілці споживчих товариств обурені рішенням міської влади забрати землю під Центральним та Завокзальним ринками. Останню передали новоствореному комунальному підприємству «Луцькі ринки». Таке рішення влади називають незаконним і хочуть оскаржити у суді.

У спілці переконують – цих пунктів договору не порушували. Тож його можна було розірвати лише за згодою сторін або ж за рішенням суду. Дії міської ради колишні господарі ринків називають «рейдерським захопленням». Експерт громадської організації «Волинський центр розвитку урядування» Сергій Григоренко вважає, що прагненням об’єднати усі 16 ринків під керівництвом одного підприємства міська влада тисне на бізнес.

Натомість у міській раді звинувачення відкидають. Кажуть, ринки передають у комунальну власність з благими намірами. Мовляв і підприємці житимуть краще, і міський бюджет отримає більше грошей. А поки ж гроші отримує новостворене підприємство «Луцькі ринки». Лише на внесок для його статутного фонду з луцької казни виділили півмільйона гривень.