На подвір’я зайти не можна, два сторожових собаки не дають проходу, але одразу видно, що в домі хтось є: двері відчинені навстіж. Коли чоловік, який був всередині побачив журналістів, то зібрався за декілька хвилин і не сказавши ані слова швидко втік. До слова, третього зловмисника поліція досі розшукує. Стовно тих, кого вдалося затримати, то вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу. Йдеться про викрадення лучанина Подія трапилася в ніч на 25 березня.

Потерпілого побили та забрали все, що в нього було при собі. Чоловіка завезли за тридцять кілометрів від Луцька, вимагали аби він написав розписку у якій просить, щоб за нього виплатили викуп – 2 тисячі доларів. На щастя зловмисники були неуважними, поки троє викрадачів вийшли на подвір’я, потерпілому вдалося втекти. Поліція затримала двох із трьох зловмисників.

Обидва уже були судимі за скоєння тяжких злочинів. Один із них нещодавно повернувся із тюрми. Про власника помешкання і одного із зловмисників сусіди нічого не знають. Кажуть, бувало інколи до пізна засиджувався з друзями та дебоширив. Слідчі відкрили кримінальне провадження, зловмисникам загрожує до 10 років тюрми.