Голова Луцької РДА Тарас Яковлєв та його дружина Анастасія розповіли, чому робили скромне весілля і як виховують дітей.

Про це йшлося у розважальному шоу “Вікенд на 12 каналі“.

Одружувалися в п’ятницю. На обідній перерві

Тарас зізнається: пригадати знайомство нелегко, бо це було давно.

“Нічого незвичайного. Нас познайомили друзі, це дуже швидко переросло в якісь такі більш серйозні відносини, а потім переросло в одруження і дітей”, – поділився Тарас.

Він також розповів, що освідчуватися Анастасії не поспішав.

“Процес роздумів в мене був не легкий. Дружині не подобається, коли я про це кажу, але це було так. Ми довго зустрічалися, я дуже серйозно до цього підходив. А в мене ще робота така була… Я не мав часу навіть на одруження. Весілля в нас було на третьому році наших відносин”, – розповів Яковлєв.

Подружжя поділилося, що весілля було скромним.

“Ми вирішили, що роботи велике весілля – це буде зайвим. Головне – те, що є між нами. Це був просто розпис в РАЦСі, а далі ми поїхали удвох на вечерю – і додому”, – пригадує Анастасія.

Тарас розповів, що у день весілля в нього було засідання виконкому. І він відпрацював майже до кінця.

“Це була п’ятниця. Ми відпрацювали більше половини питань засідання виконкому і десь під кінець я підійшов до Миколи Ярославовича Романюка і кажу: “Вибачте, я мушу бігти – в мене сьогодні одруження”. Він так здивувався! І я поїхав”, – розповів Тарас.

Анастасія додає: хоч святкування не влаштовували, та на церемонію в РАЦС прийшло чимало рідних і друзів молодят.

Секрету вдалих стосунків немає. Головне – повага і розуміння

На запитання про секрет вдалих стосунків пара заявляє: такого не мають. А потім обоє повторюють, що для цього потрібно багато працювати на собою, поважати й розуміти одне одного.

“Мені подобається що ми з Тарасом тепер вже одне одного завжди розуміємо. Ми на одній хвилі. Я наперед знаю, що він думає, а він знає, що я можу з робити. Це дуже спрощує стосунки тепер. Але ми дійшли до цього з часом, так було не завжди”, – розповіла Анастасія.

У сім’ї існує чіткий поділ обов’язків.

“Я заробляю гроші, Настя відповідає за побут. Я мало часу приділяю домашнім турботам. Також моє завдання – виховання сина”, – поділився Тарас.

Його дружина запевняє: навіть не намагається перекласти на нього домашні обов’язки.

“В  нього така робота, що він не має на це часу. Тому він займається більше вихованням сина. Маленька дочка Христинка повністю на мені зараз. Їй 5 місяців”, – запевнила Анастасія.

Подружжя розповіло, що часу на класичний відпочинок на морі нині не мають. Однак періодично влаштовують собі “перезавантаження” на вихідних: Тарас полюбляє активний відпочинок з друзями, а Анастасія – розваги з подругами.