Класи віртуальної реальності, планшети замість підручників, діти створюють ігри і мобільні додатки, а після школи ніхто не мучиться із домашніми завданнями. Тут не знають, що таке однакова форма, нудні уроки, а фізкультуру викладає професійний тренер в сучасному спортзалі. IT STEP SCHOOL – загальноосвітня школа, яка змінює дітей і їхнє відношення до навчання

“Ми використовуємо сучасні IT-технології – це і VR-окуляри, і сучасна лабораторія, і мікроскопи, які використовуються на уроках біології. Також основною з переваг в нас є інтенсифікація навчального процесу. Наші діти за хороші оцінки отримують коїни – віртуальні гроші, які можуть пізніше витратити на якісь корисні речі в нас в магазині”, – розповідає директорка ЗОШ IT STEP SCHOOL Анастасія Скарвінко.

У цій загальноосвітній луцькій школі не пахне крейдою, а у класі немає полакованих липких парт. Учнів тут не викликають за списком до дошки і не ставлять оцінки в журнал.

Учні загальноосвітньої школи IT STEP SCHOOL не ділять вчителів на суворих і добрих. Не думають, як зірвати урок, втекти зі школи чи накапостити педагогу.

“Тут набагато більш дружні вчителі. Вони ставляться до тебе, як до друга. Ти можеш з ними поговорити про що завгодно”, – розповідає учениця Софія.

Рушійним кроком у виборі приватної школи для дитини пані Оксана вважає те, що в IT STEP SCHOOL не задають домашні завдання. Після роботи їй не треба вчити із сином щонайменше шість уроків і контролювати, чи прочитав він параграф. Усе це дитина робить в школі з вчителями.

“Ми, батьки, відчули собі полегшення. Та наша роль педагога, помічника педагога, яку ми виконували раніше, вона, направду, зникла”, – розповідає пані Оксана.

Відчув полегшення і Павло, який деякий час жив із донькою в Франції. Повернувшись в Україну, віддав дитину в державну школу. Та звідти мусив забрати у приватну. Після року навчання в IT STEP SCHOOL каже, що рівень знань доньки значно підвищився.

Загальноосвітня школа IT STEP SCHOOL – це заклад із поглибленим вивченням іноземних мов. Тут засвоюють відразу дві мови: англійську та іспанську, німецьку чи французьку на вибір. Тут готують до ДПА та ЗНО, вміють “закохати” у будь-який предмет і при цьому поважають особистий простір кожного вихованця.

Контакти школи у Луцьку:

Сайт: https://lutsk.itstep.org/its-school
Фейсбук: https://www.facebook.com/itsschoollutsk/
Інстаграм: https://www.instagram.com/itsschoollu…
Школа знаходиться за адресою: м. Луцьк вул. Данила Галицького, 1 А