Віце-прем’єрка Іванна Климпуш-Цинцадзе приїхала на Волинь. У рамках робочого візиту вона відвідала військову частину 14-ї ОМБР у  Володимирі-Волинському. Під час короткої екскурсії керівники розповіли про проблеми, які турбують військових. Чи не найбільше скаржились на тих, хто ухиляється від призову.

Нарікання є й до держави. До прикладу, не всі ветерани АТО та ООС мають змогу пройти повноцінний курс реабілітації, тому що на це не вистачає грошей. Та й до розміру зарплат також є претензії.

Після цього гостю провели до зали, де зібрались військовослужбовці. Віце-прем’єрка виступила із короткою промовою, де подякувала солдатам за службу, та нагадала, що українська армія входить до десятки найсильніших армій Європи.

Після цього посадовиця закликала солдат ставити питання про наболіле. Чимало з них стосувались додаткової відпустки, яку, як виявилось, військовослужбовцям отримати майже неможливо.

Посадовиця каже – більшість із цих проблем можна вирішити лише на законодавчому рівні.

Цим візит віце-прем’єрки на Волинь не завершився. Далі вона попрямувала до Луцька. Там їй влаштували екскурсію на одному з підприємств міста, де виготовляють плівку.