У Луцьку  Валерія Корпача, який їздив у Росію, виключили з складу виконкому. Про це йшлося під час засідання позачергової сесії міськради. Чоловік разом із іншими активістами у квітні відвідав так званий Міжнародний форум переможців у російському місті Брянськ.

Майже усі присутні на сесії депутати проголосували “за” те, аби Корпача таки виключити з членів виконкому. В свою чергу, Валерій Корпач каже, що відвідав Росію з суто патріотичною та проукраїнською метою.

Крім Валерія Корпача, на оприлюдненій світлині, через яку і розгорівся скандал, можна побачити і інших громадських активістів. І голову Волинської обласної організації ветеранів Олександра Булавіна, голову місцевої громадської організації Ольгу Саган, представника організації волинських авіалюбителів Іллю Сметаніна та голову громадської ради при голові ОДА Олександра Волянюка. Нині ж Служба безпеки України у Волинській області вивчає матеріали щодо участі лучан у брянському «Форумі переможців». Про результати перевірки обіцяють повідомити згодом.