Економічна криза в Україні, каталізатором якої стала епідемія коронавірусу, призведе до стрімкого зростання безробіття. У більшості українців немає фінансового запасу міцності навіть на найближчий місяць. Тому влада має ухвалювати швидкі і системні рішення для підтримки ринку праці і малозабезпечених громадян.

Про це в ефірі програми «Свобода Слова Савіка Шустера» заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Наша протидія пандемії обов`язково має поєднуватись із нашою протидією економічній кризі. Бо в людей через два-три тижні закінчаться гроші».

Порошенко вважає, що влада має подумати про надання тим, хто потребує підтримки, спеціальних субсидій.

«Коли людина малозабезпечена може за рахунок цих субсидій держави собі купити харчі і ліки. Це не означає, що потрібно по тисячі доларів роздавати всім. Ні. Звернути увагу на тих, хто на сьогоднішній день потребує цієї допомоги і дати адекватну відповідь», – переконаний Порошенко.

Ще одне критично важливе завдання – захист від безробіття.

«Ми маємо передбачити чіткий пакет заходів підтримки самозайнятих і сфери послуг. Люди не можуть подорожувати, що з готелями, ресторанами, з малими крамницями, з ринками, що з тими мільйонами людей, які мали від цього джерела для існування? На сьогоднішній день вони просто ризикують залишитись без грошей. І сьогодні люди шукають сильну позицію того, хто їх захистить», – зазначив п’ятий Президент.

«Ми маємо об’єднатися і продемонструвати, що ми – відповідальні державні діячі, які спрямовують зараз всі свої зусилля для того, щоб захистити людей», – закликав Петро Порошенко.