Українець на великій швидкості спробував перетнути кордон у пункті пропуску “Ягодин”. Під час “штурму” постраждав прикордонник. 

О 22:30 у пункт пропуску «Ягодин» «Опелем» польської реєстрації прибув громадянин України. Отримавши контрольний талон чоловік на великій швидкості рушив уперед, залишивши прикордонно-митний контроль позаду, – пише пресслужба ДПСУ.

Розбивши шлагбаум, громадянин України наїхав на засіб примусової зупинки, чим пошкодив усі 4 колеса автівки. Згодом, за кількасот метрів від пункту пропуску, прикордонники спільно з Нацполіцією затримали зловмисника.

Під час небезпечного маневрування порушник наніс травму співробітнику Держприкордонслужби, здійснивши наїзд на ногу прикордоннику.

Пізніше з’ясувалося, що «лихач» у схожий спосіб виїхав з пункту пропуску «Дорогуськ», що на території Польщі.

За результатами медичного освідування алкогольних чи наркотичних речовин в організмі чоловіка не виявлено. Заборонених речей та предметів під час огляду особи та його авта також не знайдено. Крім того, причину свого вчинку наш співвітчизник пояснити не зміг.

За вказаними фактами на зловмисника прикордонники склали протоколи про адмінправопорушення за ч.1 ст. 204-1, ст. 185-10, 202 КУпАП. До Нацполіції направили повідомлення про виявлення кримінального правопорушення за ст. 345 ККУ.

Окрім того, співробітники Нацполіції склали протоколи огляду місця події, зокрема про адмінправопорушення за ч.1 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки, або стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами).