Водій, який висадив з маршрутки сина загиблого в АТО бійця, публічно вибачився перед матір’ю хлопчика — Юлією Гулюк. Її сина виштовхали з автобуса, хоча той придбав квиток у касі.

Водій частково провину визнає. Каже, якби знав, що це син учасника АТО, то б ніколи не висадив хлопчика, з маршрутки. Підліток скористався статусом члена багатодітної сім’ї, а таких він нібито не зобов’язаний перевозити, бо держава гроші за їх проїзд не повертає. Чому тоді триває продаж квитків для цієї соціальної групи лучан, — досі не зрозуміло.

Мати хлопчика здивована. Каже і подумати не могла, що у облдержадміністрації так швидко відреагують на пост у соціальній мережі: зберуть нараду, притягнуть винних до відповідальності.

За поточний рік до департаменту інфраструктури зверталися зі скаргами більше 10 людей — учасники АТО, дружини загиблих воїнів, чиїх дітей відмовлялися перевозити безплатно.

Цього року область закладає 5 мільйонів гривень на перевезення усіх пільгових категорій населення, додатково гроші виділять райони. Якщо за повного відшкодування коштів водії і далі висаджуватимуть з маршрутки пільговиків, то з перевізниками договори облдержадміністрація буде розривати.