Чотирирічний Іванко Поліщук на вигляд, безтурботний хлопчик. Але встиг чимало пережити. Тяжкі діагнози, байдужість батьків, життя у Будинку дитини, інтернаті та притулку. Дитину помітили батьки пацієнтів Волинської обласної дитячої лікарні, в якій Іванко лежав на початку червня.
Натомість у Головненській школі-інтернаті, де Іванко провів кілька місяців, усі звинувачення відкидають. Кажуть, дитина у такому стані не через поганий догляд, а через вроджену хворобу. У списку його діагнозів – грижа спинномозкового каналу, порушення роботи тазових органів, деформація стоп, парез ніг, анемія та інші. У школі кажуть, поки дитина була у лікарні, працівники цікавились його долею. А от рідні батьки – ні.
Хлопчика у батьків забрали два роки тому і за цей час вони навідались до нього лише три рази. Нині у суді перебуває справа про позбавлення їх батьківських прав. При цьому у сім’ї є ще двоє синів. Один повнолітній, інший ходить у восьмий клас. У службі справ дітей кажуть, що за середнім сином доглядають добре. Нині у Головненській школі літні канікули, тож Іванка переселили у Рожищенський притулок.

 

У притулку хлопчик ходить в ортопедичному взутті, яке подарували батьки пацієнтів дитячої лікарні. А от одягу, кажуть працівники, тут не бракує. У Рожищі Іванко пробуде до осені, а далі знову переїде у Головненський інтернат. Якщо рідні батьки не передумають…