Міська влада суттєво скоротила фінансування програм на підтримку атовців. Про це заявили експерти Волинського центру розвитку самоврядування. З слів Сергія Григоренка, обсяг Комплексної програми  у 2018 році становитиме всього чотири мільйони дев’ятсот п’ятдесят тисяч гривень, що майже на мільйон менше, ніж минулоріч.  І це при тому, що надходження до бюджету міста у цьому році зростуть, як мінімум на 10%, каже експерт.
Учасники антитерористичної операції теж не згодні з такими змінами. Їх чисельність зросла на сотні, а допомога зменшуються, кажуть вони. Проте, у влади є відповідь й на це.

Загалом коригування у бік зменшення торкнулося багатьох статей програми, кажуть експерти – зникла підтримка громадських ініціатив учасників АТО, зменшилися обсяги матеріальної допомоги та адресної грошової допомоги, коштів на харчування дітей мобілізованих атовців, кошти на оплату лікування луцьких воїнів.
Наприкінці, експерти ЦРУ традиційно дали владі свої рекомендації: до травня збільшити фінансування програм, щоквартально збирати атовців для обговорення та роз’яснень їх пільг, а також розробити проектно-кошторисну документацію для нового реабілітаційного центру.‸