Заступника міського голови Олександра Рачкова підозрюють в отриманні хабаря у розмірі 17 тисяч доларів. Як повідомили в обласній прокуратурі, затримали чиновника під час отримання останнього, четвертого, траншу.  Йдеться про 7 тисяч доларів, їх нібито виявили у кабінеті заступника під час обшуків.

Спецоперація тривала з осені 2017 року. До цього, обвинувачення наполягає: чиновник отримав ще 10 тисяч доларів, які знайшли в нього вдома. Крім нього, підозрюють ще трьох людей у причетності до злочину. З джерел 12-того каналу стало відомо, що мова йде про начальника управління містобудування та архітектури Леоніда Герасим’юка, начальника архбудконтролю Юрія Маслюка та голову земельної комісії Євгена Ткачука. Неправомірну вигоду посадовці одержали за сприяння у проведенні процедури узаконення та реєстрації права власності на вже збудований індивідуальний житловий будинок у Луцьку. Крім того прокуратура з’ясувала, що Олександр Рачков нібито причетний і до іншого злочину.
За попередньою інформацією, йдеться про голову Шацького суду Наталію Сушик. Вона зараз у столиці для того, аби правоохоронці провели усі слідчі дії. Цією справою займається спеціалізована антикорупційна прокуратура. Щодо Олександра Рачкова, то ще дорогою до прокуратури йому стало погано. Приїхала карета швидкої, зараз чиновник –  у лікарні. Поки представники Олександра Рачкова нічого не коментують.