Суд визнав звільнення волинського чиновника незаконним. Екс-очільник управління юстиції області Валентин Кухарик  подав позов до адмінсуду,  аби його поновили на посаді. Суд став на його стороні.
Наказ про звільнення був датований двадцять шостим лютого 2018 року. У документі йдеться, що посадовець ніби-то написав заяву, на звільнення за власним бажанням. Але Валентин Кухарик такий факт спростовує, заяви навіть не бачив і не домовлявся про звільнення за згодою сторін. Додає, у день коли його так би мовити усунили з роботи, навіть не був у Луцьку.
Представниця Міністерства юстиції стверджує, що Валентин Кухарик не відкликав заяву про звільнення, не звертався до правоохоронців про тиск під час її написання, тому порушень у реалізації цього рішення немає.
За словами Валентина Кухарика, причина його звільнення нібито через політичні мотиви.
Суд визнав звільнення незаконним. І зобов’язав відшкодувати йому гроші за вимушений прогул – 154 тисячі гривень. Якщо вірити декларації про доходи, будучи очільником виконавчої служби області Валентин Кухарик за 2017 рік заробив майже 450 тисяч гривень. Це більше 37 тисяч гривень зарплати у місяць.