Народний депутат України Степан Івахів зустрівся з громадою села Буцинь Старовижівського району. Перше, про що попросили люди свого обранця, допомогти у відновленні місцевого храму Казанської ікони Божої матері. Дерев’яна  церква, побудована в 1864 році, нещодавно постраждала від пожежі.

На відновлення храму в Буцині Степан Івахів пожертвує 250 тисяч гривень. Інша, важлива для місцевої громади проблема — добудова спортивної зали місцевої школи. На сьогодні кошторис становить майже 7 мільйонів гривень.

Аби вирішити проблему, в район залучать 6, 2 млн. гривень з Державного фонду регіонального розвитку. Решту суми профінансують з місцевого бюджету. Нарешті, є змога завершити заміну старих вікон на енергоощадні у місцевій школі: 127 тисяч гривень державної субвенції на це, за сприяння Степана Івахіва, надійшли в район ще минулого року. Однак через бюрократичну тяганину на місцях, роботи розпочнуть лише зараз. Для школи та дитсадка також передали подарунки від благодійного фонду “Патріоти Волині”.

На капітальний ремонт водогону в Буцині спрямують 150 тисяч гривень державної субвенції, які надійдуть в округ за поданням нардепа. Степан Івахів також порадив громаді села не залишатись осторонь процесів децентралізації: на сьогодні в області вже створено 41 ОТГ. З них у Старовижівському районі – лише три.