У вівторок 22го травня – перший іспит у рамках зовнішнього незалежного оцінювання. В центрі оцінювання якості освіти нагадують, що в пункти проведення тестування не можна брати із собою нічого зайвого. Дозволені предмети – це сертифікат цьогорічного оцінювання, оригінал документа, за яким проводилась реєстрація (паспорт, свідоцтво про народження чи інший, серія якого зазначені у сертифікаті) й запрошення-перепустку. У ній вказані дата і адреси пунктів. Допускається показати фото запрошення на смартфоні. Решту документів – потрібен оригінал. Крім того, треба мати дві ручки з чорним чорнилом, краще капілярні, адже їх легше зчитує комп’ютер. Усе інше – потрібно буде залишити на спеціальному столі.
В аудиторіях перебуватимуть і працівники служби охорони та поліцейські, які перевірятимуть учасників металошукачами під час спеціальної технологічної перерви. У разі виявлення шпаргалок, телефонів, інших допоміжних засобів – учасник припиняє участь у ЗНО, його робота анулюється. Якщо це українська мова та література, то людина втрачає можливість цьогоріч вступити до ВИШу, оскільки результати цього предмету обов’язкові для вступу.
Не допустять до тестування усіх учнів, хто прийде пізніше, ніж 10:45 (початок ж об одинадцятій). Ці люди також не зможуть стати студентами у 2018 році. ЗНО для вступу до магістратури розпочнеться на годину раніше. Прийти до аудиторії потрібно о 9. 15.