Трішки більше місяця, як минув опалювальний сезон, а у владних коридорах вже почали думати за наступний. Нині підготовку до нього називають проблемною. На фінансовий стан постачальників комунальних послуг, за їх словами, впливає заборгованість та відсутність фінансування на реконструкцію. На сьогодні лише населення винне за комуналку понад сто мільйонів гривень, з яких 75 – борги лучан. Окремо фізособи винні за газ понад 200 мільйонів. Керівники приватних структур-постачальників скаржилися владі на людей.
У Волиньгазу – й інша проблема: їх зобов’язали до 27 травня встановити в усіх установах на лічильники датчики дистанційної передачі даних. Ці прилади встановили крупні товаровиробники. Гальмують процес саме бюджетні установи.
Голова ОДА Олександр Савченко пообіцяв допомогти із встановленням приладів дистанційного обліку газу в бюджетних установах, але запевнив, що зробить усе, щоб навчальні чи медичні заклади не залишилися без блакитного палива. Тому Олександр Савченко закликав комунальників попередньо повідомляти органи влади про будь-які відключення споживачів.