Тиждень тому мешканці сіл Карпилівка та Башлики на годину перекрили трасу поблизу Цумманського перехрестя, що в Ківерцівському районі. А потім приїхали до Волинської облдержадміністрації. Вирішили тут вчергове перепитати, коли відремонтують дорогу, що об’єднує їх населені пункти з цивілізованим світом.
Люди скаржаться, що дороги зруйнували лісозаготівлі. Останній раз напрямок посипали будівельним відсівом у далекому 1988 році. З того часу – нічого не робилося.
Дорога, яку вимагають ремонтувати, має двох господарів: ділянка від Цуманського перехрестя до Карпилівки – обласного значення. Далі – до Башликів – районного. В департаменті інфраструктури облдержадміністрації кажуть, що гроші на поточний ремонт цих доріг є. Проте їх мають виділити депутати облради. Під час останньої сесії люди знову не полінувалися приїхати до Луцька вимагати ремонт. Депутат Володимир Дейна озвучив запит, де просив посприяти у виділенні грошей на капітальний ремонт дороги “Цуманське перехрестя-Карпилівка-Башлики”. Колеги підтримали пропозицію. До сесії йшлося лише про ямковий ремонт цього напрямку.