Гірники шахти «Бужанська» припинили акцію протесту і піднялися на поверхню.  Відповідне рішення ухвалили за наслідками перемовин із головою облдержадміністрації Володимиром Гунчиком. Люди три дні знаходилася на глибині п’ятисот метрів під землею. Головні причини підземного страйку: не виплата зарплати та несправне обладнання. Одну вимогу вдалося задовільнити.
Начальниця відділу інформаційної політики Волинської ОДА Світлана Головачук зазначає, що «є позитивний результат і учора сам Володимир Петрович на своїй сторінці у Фейсбук зазначив, що найближчим часом в термін до тижня шахтарі отримають зароблене».

За попередньою інформацією, Верховна Рада перерозподілила бюджет і виділила гірникам на погашення заборгованості за серпень, вересень та жовтень 300 мільйонів гривень. Щоправда цих грошей вистачить лише на зарплату гірникам однієї шахти.

Михайло Волинець, голова Незалежної профспілки гірників, пояснює: «Це гірникам шахти “Бужанська”, де люди страйкували, а поруч така сама заборгованість, дзеркальна така ж сама, на шахті “Нововолинська” номер 9. Вже звідти гірники телефонують, говорять, що їм туди гроші віддадуть,а нам – ні». 
Гірники шахти “номер 9 Нововолинська” кажуть, що якщо їм гроші на заробітну плату не повернуть у найближчі два тижні, то і вони розпочнуть підземні страйки.