За словами директора, щороку на підприємстві виготовляють 100 тисяч тонн брекетів. Вісімдесятьма відсотками продукції забезпечують Волинь, решту двадцять – експортують. Аби підприємство функціонувало, потрібно щороку вводити в експлуатацію нові землі, проте вже шість років як процес передачі земельних ділянок – зупинився.
Землі, які хоче отримати “Волиньторф”, мають статус особливо цінних. Щоб отримати дозвіл на їх розробку, відповідний пакет документів готує саме підприємство, після цього його передають на підпис голові ОДА, і далі – у Київ. Проте, з підписанням документів, каже директор, затягував екс-голова ОДА Володимир Гунчик. Сам же Гунчик запевняє, що сам “Волиньторф” папери підготував неправильно. Незважаючи на це, працівники декілька разів приходили з мітингами під стіни ОДА з вимогою виділити ділянки.
Аби врешті вирішити наболілу проблему, до “Волиньторфу” завітав губернатор ОДА Олександр Савченко. Це – перший за п’ятнадцять років офіційний візит губернатора на підприємство. Очільник області  поспілкувався з працівниками та запевнив, що у проблемі з виділенням земель – розбиратимуться.
Також губернатор запевнив, що досліджуватимуть ефективність роботи підприємства. Оскільки робітники працюють у важких для здоров’я умовах, а грошей у покращення цих умов, за його словами, вкладають недостатньо.