Сто одинадцять тисяч гривень. Таку суму втратили п’ятеро волинян всього лиш за один день – 13-те березня. У прес-службі поліції розповіли, що найчастіше зловмисники орудують через Інтернет – нібито домовляються продати товар. Але після отримання коштів – зникають зі зв’язку.
Ще один випадок шахрайства зафіксували у селі Цегів Горохівського району. Чоловік, який хотів придбати одяг, перерахував 11 з половиною тисяч гривень, але кошти просто зникли.
Майже десять тисяч гривень втратив житель села Новокотів Луцького району. 29-річний чоловік через Інтернет домовився, аби йому перевезли автомобіль через кордон. Та після перерахування коштів “партнер” просто зник зі зв’язку.
Три з половиною тисячі гривень втратила мешканка села Вишенька, яка планувала купити доїльний апарат. Відправила гроші через Інтернет, але товар так і не отримала. Окрім цього, до луцького відділення поліції звернувся чоловік, у якого викрали мобільний телефон. За його словами, до нього підійшов незнайомець і попросив зателефонувати. Після цього зник разом із мобільним. Сума збитку – близько трьох тисяч гривень. За офіційною статистикою, у минулому році зафіксували майже півтисячі випадків шахрайств у Волинській області.