За шість останніх років на Волині стало більше на 12 готелів. Зараз в області працює 58 закладів розміщення людей. Загалом вони можуть вмістити майже 2 тисячі 300 людей. Проте, за той самий період кількість іноземних туристів в області зменшилася. Так, у 2011-му році Волинь відвідали майже тисячу дві іноземців, торік – менше семисот. Вдвічі скоротилась і кількість українців, що люблять подорожувати країною.
А ось потік волинян, що виїжджали за кордон впродовж п’яти років, подвоїлась. Торік послугами туроператорів скористалися 12 з половиною тисяч жителів області. Їм допомагали 66 суб’єктів туристичної діяльності. Вони продали путівок загальною вартістю майже 150 мільйонів гривень.
Торік волиняни відвідали 54 країни світу. Найбільшою популярністю користувались Туреччина – майже 30 відсотків усіх туристів. Трохи поступилась лідеру 27 відсотків обрали Єгипет, 15 відсотків відвідали Польщу. Замикають п’ятірку популярних країн – Болгарія та Німеччина.
Серед іноземців, які скористались послугами туристичних організацій області, в основному, громадяни Російської Федерації та Польщі.
Більшість туристів – понад 92 відсотки – виїздили з метою дозвілля та відпочинку, кожен дев’ятнадцятий – з метою лікування. Решта – за службовими, діловими цілями, на навчання та спортивний туризм.