Ратнівчанка Олеся Прач з дитинства мріяла стати лікарем. Поки вона на півшляху до мрії – працює фельдшером в місцевому центрі екстреної медицини катастроф. Те, що вона достойна своєї мрії, довела перемігши разом із командою у цьогорічному “Медичному раллі”.
Цього разу медичне ралі відбулося в Черкасах. 40 бригад екстреної допомоги з чотирьох країн світу: Ізраїлю, Литви, Польщі й України змагалися в 14 конкурсах. Свої професійні навички лікарі “швидких” мали застосувати у надзвичайних ситуаціях:  пожежі, травми, важкі серцеві напади, потопельники.

Окрім професійних навичок, в конкурсах ще багато що залежало від оперативності. Саме Ратнівські медиків, де водій і дві фельдшерки, стали абсолютними переможцями змагань. Вони виявилися навіть оперативнішими за команди, де були лікарі із вищою освітою.

Друга ж волинська команда потрапила до п”ятірки кращих на цих змаганнях. Відсутність двох найкращих бригад області – жодним чином не позначилась на якості роботи швидкої запевняють у керівництві. До прикладу, минулого тижня зробили дві тромболізисні терапії поза медичними закладами, що вважається своєрідним вищим пілотажем.