Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер прибув до України. Тут він проведе зустрічі з українськими посадовцями. Також Волкер планував відвідати зону проведення антитерористичної операції. Втім, як повідомили в американському посольстві, його скасували через погодні умови. Також стало відомо, що американський спецпредставник зустрівся із президентом Петром Порошенко.

Вони обговорили ситуацію на Донбасі та заходи для відновлення українського суверенітету над його окупованою частиною. Про це повідомили на офіційному сайті глави держави. Окрім того, на зустрічі наголосили на пріоритетності мирного, політико-дипломатичного шляху врегулювання ситуації на Донбасі. В той же час Міністерство закордонних справ України пов’язує дотримання режиму тиші на Донбасі 23-го січня з візитом Курта Волкера в Київ.

Далі вже 26-го січня в Дубаї Курт Волкер планує зустрітись з помічником президента Росії Владиславом Сурковим. Під час переговорів сторони обговорять ситуацію в зоні збройного конфлікту на Сході України та можливий формат миротворчої місії. Раніше американець назвав попередню зустріч кроком назад через несприйняття Росією введення повноцінної миротворчої місії ООН на Донбасі.