Володимир-Волинський чи Володимир? У місті вкотре спалахнула дискусія про перейменування міста. Пропозицію відкинути частку “Волинський” від назви древнього міста днями озвучила молодіжна рада при міському виконавчому комітеті. Активісти вкотре нагадали: назву Володимир-ВОЛИНСЬКИЙ місто отримало наприкінці 18 століття під час приєднання до Росії.
Міський голова Петро Саганюк каже, що до перейменування ставиться позитивно.
У мерії кажуть, що остаточне рішення про перейменування приймуть тільки після того, як переконаються, що більшість мешканців міста – не проти. Для того можуть провести громадські слухання, або навіть загальноміський референдум. 20 років тому таке опитування вже проводили. У ньому взяли участь більше 21-ї тисячі володимирчан. З них майже трохи менше половини проголосували – за перейменування, але одинадцять з половиною тисяч містян – не захотіли змінювати назву.
Коли у місті знову заговорили про перейменування, у місцевій фейсбук-спільноті повели опитування. “Чи підтримуєте ви ідею повернути місту історичну назву?”  Думки розділилися. 54 % опитаних підримали ідею перейменування. 40 відсотків заявили, що “категорчино проти”. 6 % учасників опитування сказали, що їм – все одно.