Волинська область усе ще не готова до послаблення карантину. 

Про це заявила заявила заступниця голови Волинської ОДА Тетяна Щербак під час брифінгу 25 травня.

Нагадаємо, з 22 травня в Україні ввели адаптативний карантин – у частині областей його послабили. Там запустили роботу громадського транспорту, а з 25 числа дозволили працювати дитсадкам. Однак не всі регіони виявилися готовими до пом’якшення (серед них – і Волинь).

Готовність до послаблення визначається на основі трьох основних критеріїв:

  • інцидентність (загальна кількість нових випадківCovid-19 за останні сім днів на 100 тис. населення) становить менше ніж 12 осіб на 100 тисяч населення;
  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком Covid-19, становить менш як 50 відсотків;
  • середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить більше ніж 12 на 100 тисяч населення протягом останніх семи днів.

Нині на Волині не відповідає нормам лише інцидентність. Показник по області – понад 15 хворих на 100 тисяч населення при допустимій нормі менше 12.

Тетяна Щербак наголосила, що епідеміологічну ситуацію моніторять щодня і в області послаблять карантин, щойно усі показники відповідатимуть нормам.

Нагадаємо, станом на 10.00 25 травня у Волинській області зареєстровано 783 випадки COVID-19.