Перемога з трьома голами. Луцька “Волинь” на своєму полі обіграла кременчуцький “Кремінь”. Це був матч сьомого туру Першої Ліги Чемпіонату України. Гра розпочалась з переваги волинян, яку вони тримали впродовж усього першого тайму.

На 31-ій хвилині гравець “хрестоносців” Горовпешок забив перший гол. Головою спрямував м’яч у кут воріт.

Пресинг воріт суперника не припинявся. Наприкінці тайму лучани заробили небезпечний штрафний. По м’ячу бив Денис Кожанов, проте той, торкнувся голови Сергія Челбая і втрапив у ворота. На перерву команди пішли з рахунком 2:0 на користь “Волині”.

У другому таймі “Волинь” не здавала позицій. Вже на 59-ій хвилині матчу Пономар, який тільки замінив на полі Сіаваша Хагназарі, першим доторком до м”яча, відразу відправив його у ворота Кременчука. Тож фінальний свисток пролунав із рахунком 3:0.

Після матчу тренер “хрестоносців” заявив, що його команда по трохи виходить з кризи і сьогоднішня гра це показала.

Тренер кременчуківців зазначив, що команда тільки вливається у Першу лігу. А от “Волинь”, відіграла дуже професійно.

Однак, він висловив невдоволення суддівством матчу. Проте, пообіцяв надолужити.