Епідемічна ситуація на Волині залишається складною. Зараз область перебуває у «помаранчевій» зоні, адже перевищений рівень виявлення нових хворих ( 449 при рекомендованому 75 на 100 тис.) на коронавірус та госпіталізацій (86,5 при рекомендованому 60 на 100 тис.). Втім, якщо буде перевищено бодай ще один показник – Волинь втрапить до «червоної» зони. В області щотижневий приріст нових хворих – 30%, щоденно реєструється в межах 400 випадків.

Про це розповіла головна санітарна лікарні області Наталія Янко у середу, 20 жовтня, під час брифінгу у Волинській облдержадміністрації, – пише Перший.

«Ситуація з кожним днем ускладнюється. Четверта хвиля пандемії проходить набагато швидше, ніж ми очікували. Перебіг хвороби зараз більш агресивніший і набагато швидший. Від усіх госпіталізованих 97% – нещеплені. У лікарнях фактично щеплених осіб немає. Станом на сьогодні ми у «помаранчевій» зоні, у складі 15 областей.

Збільшується навантаження на лікарні, через велику кількість пацієнтів, які потребують госпіталізацій та кисневої підтримки. Якщо перевищиться ще один показник на три дні поспіль – область може потрапити до «червоної» зони», – заявила головна санітарна лікарка області.

Наталія Янко додає, що найбільше занепокоєння викликає захворюваність у Камінь-Каширській громаді. Нагадують, що для того, аби захистити себе, необхідно вакцинуватися.