Чотири новеньких реанімобілі категорії С та 10 карет швидкої типу В отримала Волинська область.

Про чергове поповнення автопарку, як пише ІА Волинські Новини, розповів керівник Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Шмаль.

З його слів, сьогодні, незадовго до Дня медичного працівника, який відзначають 20 червня, автопарк Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поповнився шістьмома новими швидкими, а до кінця дня приїдуть ще вісім, тож загалом буде 14.

З них – чотири автівки типу «С» (реанімобілі з ШВЛ, що пристосовані для довготривалого перевезення пацієнтів) і десять типу «В» (спецтранспорт для виїзних бригад екстреної медичної допомоги).

«Нові реанімобілі обладнані за останнім словом техніки. Після реєстрації у центрі МВС ми їх передамо у відділення та пункти», – заначив Володимир Шмаль.

Як пояснив, три автомобілі швидкої допомоги поїдуть в Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Луцьку (два авто типу С і одне типу В), по одному – в Ковель та Нововолинськ, а також у пункти, де є найбільша необхідність у заміні спецтранспорту.

Володимир Шмаль зауважив, що автомобіль типу В проситься у пункти: Торчин (Луцьке відділення №1), Олика та Цумань (Ківерцівське відділення), Голоби (Ковельське відділення).

Окрім того, попередньо, нові карети швидкої поїдуть у Маневичі, Шклінь, Горохів, Устилуг, Володимир-Волинський, де є найбільша потреба в заміні автомобілів.