Волинь отримала майже 2 десятка нових карет швидкої допомоги. Відтепер область повністю забезпечена медичним спецтранспортом, а водії та фельдшери переконані, що завдяки новітнім реанімобілям порятують ще більше людських життів.

“Автомобілі в нас типу Б, а два – це тип С. Це реанімаційні автомобілі, в них все є для надання реанімаційної допомоги хворому, який того потребує, але і тип Б мало чим відрізняється. В нас є додаткове обладнання, яке ми встановимо на ці автомобілі і воно теж буде відповідати типу С”, – пояснює директор КП “Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Володимир Шмаль.

Вартість одного реанімобіля майже 2 мільйони гривень. Закупили 18 машин. Їх розподілили по усіх районах області.

” 12 з них ми закупили за власні кошти, які нам були Національною службою здоров’я виділені, а 6 автомобілів були куплені державним підприємством “Медичні закупівлі України”. Ми вже питання по забезпеченню транспортом закрили оцими автомобілями. Надалі вже працюватимемо над тим, щоб забезпечити наш навчально-тренувальний відділ обладнанням”, – каже Володимир Шмаль.

Медичні авто уже зареєстровані. Тож вже від сьогодні невідкладну допомогу мешканцям своїх громад надаватимуть уже на нових авто.