“Волинь” U-19 зіграла із динамівцями на домашньому стадіоні. Нині молодіжка “Динамо” на другій сходинці прем’єр-ліги. А от “Волинь” – на десятій.

Із перших хвилин матчу луцькі футболісти намагалися активно розігравати м’яч і підходити до воріт киян. Однак ті професійно працювали у захисті. Крім цього, “сині” впевнено цілили у сітку “Волині”.

Так, уже на 28-ій хвилині динамівець Євгеній Ісаєнко влучив у порожні ворота і відкрив рахунок.

Після голу “хрестоносці” активізувалися і намагалися підійти якомога ближче до воріт суперників. Однак надалі “кулястий” був у розпорядженні “Динамо”. Удар головою Вадима Мащенка подвоїв рахунок на 40-ій хвилині.

Другий тайм теж не був успішним для нашої “молодіжки”. На 48-ій хвилині рахунок змінився на 0-3. Після цього “сині” повністю контролювали м’яч. Наші футболісти мали нагоди змінити рахунок. Тренери зробили кілька замін. Утім, здалося, їм забракло сил, аби перебрати ініціативу собі. На 82-ій хвилині рахунок став вже 0-4.

Фінальним свистком арбітр зафіксував поразку луцького клубу.

Це було хорошою підготовкою до гри із “Шахтарем”, – прокоментував старший тренер “динамівців” Ігор Костюк.

Наставник “хрестоносців” Альберт Шахов досить стримано прокоментував гру роботу підопічних.

Тренер додає, що хлопці й надалі боротимуться до кінця в кожному наступному матчі, незважаючи на програші.