На межі Волинської та Рівненської областей на Цуманському перехресті зустріли тіла загиблих на Сході військовослужбовців 14-ї ОМБр Сергія Сироти та Андрія Войтовича.

Тіла Героїв привезли на Волинь надвечір 12 грудня, – пише ВолиньPost.

Зустріти траурний кортеж із тілами воїнів-земляків на межу Волинської та Рівненської областей приїхали побратими, волонтери, священники й просто небайдужі та вдячні за мир волиняни.

Нагадаємо, двоє волинян – молодший сержант Андрій Войтович, 1990 року народження, солдат Сергій Сирота, 1997 року народження та рівнянин – молодший сержант Віктор Пруський, 1970 року народження загинули 9 грудня при виконанні бойових завдань у районі села Золоте Луганської області.

ОНОВЛЕНО: 

Молитву за упокій душі загиблих українських воїнів на Театральному майдані звершив головний військовий капелан Волинської єпархії УПЦ КП Михайло Бучак.

Лучани із квітами та лампадками прийшли попрощатися із воїнами-волинянами. Далі ж траурний кортеж вирушив у Рожищенський район, де загиблих чекають рідні.

Із Віктором Пруським прощатимуться у Рівному за адресою: вул. Д. Галицького, 4. Поховають Героя на Алеї Героя на кладовищі «Нове».