Керівниця компанії-імпортера автомобілів WEST AUTO HUB Юлія Риковська у студії 12 каналу спростувала 3 популярні міфи про купівлю авто. 

Про це йшлося у програмі Ранок.LIVE на 12 каналі 10 листопада.

1. УСІ МАШИНИ З-ЗА КОРДОНУ – БИТІ

Юлія наголосила, що далеко не усі автомобілі, які вам привозять з-за кордону, мають технічні несправності. Все залежить від бюджету.

Важливо: перед купівлею нової машини проаналізуйте ринкову вартість такої моделі. Якщо вам пропонують значно дешевше – існує ризик, що автомобіль таки битий.

2. КРАЩЕ СТАРИЙ ВЖИВАНИЙ АВТОМОБІЛЬ, НІЖ БЮДЖЕТНИЙ НОВИЙ

Міфом Юлія вважає і те, що старий автомобіль, який вже перевірений, кращий ніж бюджетний, але новий. Експертка запевняє, що старі автомобілі викидають в атмосферу в рази більше шкідливих речовин. Окрім того, нові автівки – сучасніші та, головне, безпечніші.

3. МОЖНА КУПИТИ АВТО В КРЕДИТ БЕЗ ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ

Ще один міф – купівля автомобіля у кредит без довідки про доходи. Комерційні банки не працюватимуть з вами без відповідних документів, серед яких – ще й довідка від Українського бюро кредитних історій.

“Але можливо придбати авто у лізинг! У такому випадку довідки про доходи непотрібно , але покупець повинен оплатити 30% від повної вартості авто.”, – наголосила Юлія Риковська.

Більш детально про  міфи пов’язані з купівлею автомобілів, а також – як себе убезпечити від шахраїв – дивіться у розмові гості студії із ведучими Ранок.Live Вікторією Рудь та Вітою Климовець.