Волинській спортсменці  Юлії Батенковій-Бауман призначили стипендію Президента України.

Про це йдеться у відповідному указі Володимира Зеленського.

“Відповідно до Указу Президента України “Про заходи щодо фізкультурно-спортивної реабілітації осіб з інвалідністю та підтримки паралімпійського і дефлімпійського руху в Україні” постановляю:  призначити стипендії Президента України видатним спортсменам із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерам”, – йдеться у повідомленні.

Серед стипендіатів – Юлія Батенкова-Бауман (чемпіонка світу 2019 року з лижних перегонів. Вона отримуватиме стипендію у розмірі 12 тисяч гривень.

Довідково: Юлія Вікторівна Батенкова-Бауман народилася 20 вересня 1983 року у місті Сімферополь. З п’яти до восьми років займалася гімнастикою. У результаті автомобільної катастрофи 1991 року отримала травму, що спричинила ампутацію правої руки. В аварії загинули її матір та брат.

Зараз займається лижними гонками та біатлоном у Волинському обласному центрі «Інваспорт».

Заслужений майстер спорту України. Багаторазова срібна та бронзова призерка зимових Паралімпійських ігор 2006 у Турині, Італія; зимових Паралімпійських ігор 2010 у Ванкувері, Канада та зимових Паралімпійських ігор 2014 у Сочі, Росія. Чемпіонка зимових Паралімпійських ігор 2018 у Пхьончхані, Південна Корея.