Врожайний чемпіонат для луцьких спортсменів. Вихованці клубу «GARDA» виброли 29 блискавичних перемог в Івано-Франківську. На цьому – другому етапі змагань з Джиу-джитсу було 450 учасників із восьми областей України.

Спортивний клуб представляв Волинь двадцяти п’ятьма бійцями. Своєрідним спортивним “кістяком” були діти і підлітки.

Так, на рахунку волинської команди 13 золотих, 7 срібних і 6 бронзових нагород у загальному заліку. А також три призові місця у командному.

Цікаво, що на змаганнях була заявлена абсолютна вагова категорія серед дітей. Зазвичай ця категорія є лише серед юніорів та дорослих. Так, боєць клубу «GARDA» Влад Кухарчук  виступав у категорії “підлітки до 39 кг”.

Він став чемпіоном у своїй ваговій категорії й здобув першість. Каже, що вперше вдалося стати лідером на змаганнях такого рівня. Здобуті перемоги надихнули його спробувати себе у боротьбі за кубок абсолютної вагової категорії. І спроба завершилася впевненою перемогою.

Пройдений бійцями чемпіонат це — не просто змагання, а можливість виступати у подальшому на міжнародному рівні, – кажуть організатори. До слова, один із етапів чемпіонату відбудеться у Луцьку.