Волинські медіа влаштовують спільний інформаційний марафон «Життя в червоній зоні». Серед учасників: 12 канал, інтернет-видання ВолиньPOST,  Суспільний мовник  Волині та Конкурент TV.

Коли проведемо захід?

Захід влаштовують 25 листопада о 19:30. Трансляцію спільного ефіру в режимі онлайн вестимуть зі студії Суспільного. Троє ведучих телеканалів почергово у тематичних блоках спілкуватимуться із запрошеними експертами. Це перша масштабна колаборація трьох телеканалів на Волині.

Про що будемо говорити?

«Наш спільний захід приречений на увагу аудиторії зі скількох причин. По-перше, чи не вперше волинські медіа об’єднуються, щоб сказати щось гучніше, щоб достукатися до кожного. По-друге, попри зрозумілість теми червоної зони — у людей є купа невирішених питань. І часто — через недостовірність чи неповноту інформації, яку вони отримують. Спробуємо виправити і це. І по-третє, одне з головних питань, яке ми ставимо – це “а що далі?”. А це, погодьтеся, хвилює усіх — і ковіддисидентів, і антивакцинаторів, і ревнителів доказової медицини, і решту наших громадян», — каже керівник «12 каналу»,— Юрій Ричук.

За словами директорки телеканалу «Конкурент TV» Олександри Куртєєвої, серед питань, що обговорять, — доступність вакцини, робота центрів і пунктів щеплень, темпи вакцинації в області, черги на щеплення та отримання COVID-документів, відсторонення від роботи невакцинованих працівників, обов’язковість щеплення та протипоказання, міфи про вакцинацію, досвід інших країн та міст щодо вакцинальної кампанії.

«Телепроєкт покликаний розкрити глядачам всі аспекти життя в червоній зоні, а також показати досвід інших країн і міст. Зокрема, телеканал «Конкурент TV» висвітлюватиме третій блок ефіру: Червона зона: Вакцинація. Запрошені гості: Людмила Тимощук, заступниця голови Волинської ОДА, Руслан Ільницький, міський голова міста Моршин. Трансляція відбуватиметься одночасно в ефірах провідних медіа: Суспільне Волинь, “Конкурент TV” та “12 канал”», — говорить Олександра Куртєєва.

Від Суспільне Волинь ефір вестиме журналістка Олена Чернуха, яка у своєму блоці марафону говоритиме про дистанційне навчання в умовах червоної зони. Зокрема, як налагоджений процес, як відбувається онлайн навчання. Присутній у студії психолог порадить батькам і дітям, як налаштуватися у домашніх умовах на навчання та як з користю ці нові знання засвоювати.

«На Волині на дистанційному навчанні наразі залишається орієнтовно 70 шкіл, левова частка з яких припадає на Луцьку громаду. Тому зі спікером Віталієм Бондарем, директором Департаменту освіти Луцької міської ради будемо говорити про рівень вакцинації освітян та перебіг дистанційного навчання. Які знання отримують учні під час дистанційного навчання, яка якість дистанційного навчання та які є зауваження до самого процесу — прокоментує Ангеліна Корець, начальниця управління Державної служби якості освіти у Волинській області. Наприкінці розмови своїм досвідом дистанційного навчання з волинянами поділиться скайпом педагог з Люблінського воєводства Республіка Польща», — розповіла Олена Чернуха.

Де дивитися ефір?

Переглянути ефір можна наживо в ефірах телеканалів:«12 канал»UA: ВОЛИНЬ, , «Конкурент TV», на сайтіфейсбук-сторінці та на ютуб-каналі Суспільного мовника, а також на платформах інтернет видання ВолиньPOST.