На першому засіданні парламенту 9-го скликання 29 серпня народні депутати склали присягу. Серед новообраних депутатів – 6 з Волині: Вячеслав Рубльов, Степан Івахів, Ігор Палиця, Ігор Гузь, Ірина Констанкевич, Валерій Стернійчук.

У свій перший робочий день народні депутати мають обрати керівництво нового парламенту, сформувати Кабінет міністрів, змінити голову Служби безпеки України та генерального прокурора.

12 канал зібрав враження та світлини  народних депутатів з Волині від роботи у новообраній Верховній Раді. Ними нардепи ділилися на своїй сторінках у соцмережах.

Народний депутат Степан Івахів

“Відбулося перше засідання новообраної Верховної Ради. Розпочинаємо роботу в новому складі, Волинь представлена досить сильно і цього разу. Ми вже маємо певні спільні ідеї і напрацювання”, – зазначив на своїй сторінці Івахів.

Відбулося перше засідання новообраної Верховної Ради. Розпочинаємо роботу в новому складі, Волинь представлена досить сильно і цього разу. Ми вже маємо певні спільні ідеї і напрацювання.

Gepostet von Степан Івахів am Donnerstag, 29. August 2019

Народний депутат Вячеслав Рубльов

 

“Вітання усім волинянам із сонячної столиці. Сьогодні стартувала Верховна Рада нового скликання і моя робота як народного депутата офіційно почалася”, – написав нардеп.

Вітання усім волинянам із сонячної столиці. Сьогодні стартувала Верховна Рада нового скликання і моя робота як народного депутата офіційно почалася.

Gepostet von Слуга народу – Вячеслав Рубльов – Округ 20 am Donnerstag, 29. August 2019

Народний депутат Валерій Стернійчук

“Завтра у #верховнарада працюватимемо стільки, скільки буде потрібно для ухвалення рішень✅
P.s. Моє робоче місце на найближчі 5 років”, – написав нардеп.

Народний депутат Ігор Палиця

Ігор Палиця поки не ділився враженнями від першого засідання новообраної Верховної Ради. Натомість з ним у стінах ВР встигла сфотографуватися голова Волинської обласної ради Ірина Вахович.

Народна депутатка Ірина Констанкевич

Сама Ірина Констанкевич, як й Ігор Палиця, світлин з Ради поки не публікувала. Однак знімком з нардепкою також поділилася Ірина Вахович.

Народний депутат Ігор Гузь

Ігор Гузь теж поки не ділився враженнями від першого засідання у соцмережах. Однак встиг “засвітитися” на знімках з Верховної ради.

Gepostet von Oleks Piskun am Mittwoch, 28. August 2019