Увечері 15 вересня прикордонники зафіксували прибуття значних груп іноземців навпроти пункту пропуску «Дольськ», що у Волинській області.

На місце прибув Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко, – пише пресслужба ДПСУ.

Він перевірив резерви, які залучені для забезпечення дотримання порядку та недопущення порушень на державному кордоні. Окрім сил відомства задіяні і підрозділи Нацполіції та Нацгвардії, з якими налагоджена чітка координація і взаємодія.

Також керівник ДПСУ на лінії державного кордону зустрівся з іноземцями.

Він вкотре довів їм рішення Уряду, яке діє в Україні і регламентує порядок перетину кордону, і акцентував увагу, що всі вони прямуючи в нашу державу свідомо розуміли наявність обмеження на в’їзд. Сергій Дейнеко попросив іноземців не апелювати до чуток щодо, начебто, прийнятого рішення про їх пропуск через кордон.

Крім того, Голова відомства наголосив на неприпустимості спроб порушення кордону. Загалом між українським та білоруським пунктами пропусків вчора увечері знаходились близько 50 осіб, які після опівночі повернулися на територію Республіки Білорусь.

Крім того зазначимо, що на Чернігівщині навпроти пункту пропуску «Нові Яриловичі» станом на 8:00 ранку 16 вересня перебували близько 1000 іноземців, які не полишають спроб потрапити в Україну.