Волинські плавці і плавчині привезли чергову “порцію” перемог із абсолютного чемпіонату України, що відбувся у Запоріжжі. Для деяких спортсменів ці змагання були знаковими.

Для плавця Максима Ткачука цьогорічний чемпіонат України в Запоріжжі був тріумфальним. Юнакові вдалося “побити” одразу три національні рекорди. Перший – разом із волинською командою на естефеті у вільному стилі. Два інші – індивідуальні: на сто та двісті метрів брасом. До речі, попередні результати ніхто не міг перевершити майже десять років. Спортсмен каже, що перемогою завдячує усім, хто його підтримував.

Хоч Максим вчергове і додав до своєї колекції нагород комплект медалей, однак основне випробування попереду – юнацький чемпіонат світу. Там він виступатиме за національну збірну. Свого хвилювання не приховує, утім налаштований по-бойовому.

Сімнадцятирічна плавчиня Дана Ахмедова теж привезла на Волинь медалі. Дівчина виборола “золото” на дистанції п’ятдесят метрів брасом, і “срібло” на стометрівці.
По при нагороди – результатом не надто вдоволена, бо перед змаганнями мала мету виконати норматив і потрапити на чемпіонат Європи у Велику Британію.

Цьогоріч юна плавчиня закінчила школу. Вона вже обрала для себе кілька вишів, де би можна було продовжувати розвиватися саме у цьому виді спорту. Адже вона не бачить свого майбутнього без плавання.