Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки пропонує свій проект підготовки й видання Повного академічного зібрання творів Лесі Українки у 14 томах.

Народна Депутатка України з Волині Ірина Констанкевич закликає підтримати виш у конкурсі. Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

Видати повне зібрання творів планують до 150 річниці народження відомої письменниці, який відзначатимуть 21-го лютого 2021-го року.

Щоби видати цю збірку залучили чимало науковців та фінансових ресурсів. Яким саме буде проект видання вирішуватимуть у Міністерстві культури. Тож депутатка Ірина Констанкевич  просить підтримати проект луцького університету.

“Прохання до усіх, хто розуміє ваготу цієї справи, підтримайте науковців усієї України, які увійшли до колективу упорядників, їх понад 30(!!!!!). Проголосуйте за наш спільний проект видання “Леся Українка в 14-ти томах” в Східноєвропейському національному університеті Лесі Українки. Я буду вдячна усім моїм студентам, випускникам, колегам, письменникам, діячам культури, вчителям, батькам, гуманітаріям і не лише гуманітаріям – усім, хто проголосує”, – розповідає Ірина Констанкевич.

 

Ознайомитись з проектом Східноєвропейського Національного університету імені Лесі Українки та віддати за нього голос можна ТУТ.