Волинським спортсменам та тренерам з олімпійських видів спорту, які входять до складу офіційної збірної України, за участь в Олімпійських іграх призначили винагороду по 50 тисяч гривень кожному.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії обласної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму, повідомляє пресслужба Волиньради.

Депутати внесли зміни до відповідного «Положення про виплату одноразових грошових винагород спортсменам і тренерам області з олімпійських видів спорту».

Крім того, як зазначив начальник управління з питань молоді та спорту обласної державної адміністрації Ігор Дмитришин, тим спортсменам, які зайняли з І по X місце, пропонуються додаткові виплати.

«Троє наших олімпійців потрапили в десятку, вони зайняли 8-ме, 9-те і 10-те місця. За 8-ме місце пропонується 38 тис. грн, за 9-те – 31 тис. грн, і за 10-те – 25 тис. грн», – пояснив Ігор Дмитришин.

Він також зазначив, що вісьмом волинським спортсменам, які на початку року отримали олімпійські ліцензії або виконали нормативи, виплачуються щомісячні стипендії до кінця року в розмірі 6 тис. грн.

Депутати проголосували за проєкт рішення.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Обдарованим луцьким школярам дадуть іменні стипендії міської ради. СПИСОК